Serveri rakendused JavaScriptis

Kestus: 24 akadeemilist tundi

Investeering: 350€+km 

Sihtrühm: Koolitus sobib full-stack arendajatele, kes siiani on Server-Side funktsionaalsuse jaoks kasutanud näiteks PHP või Java võimalusi.

Eesmärk: Viia huvilised kurssi viimastel aastatel aina rohkem kanda kinnitava JavaScripti võimalustega arendada täisväärtuslikke Server-Side rakendusi.

Eelteadmised: Vähene JavaScripti tundmine ja/või PHP või mõne muu sarnase serveripoolsete rakenduste jaoks mõeldud keele valdamine. Kasuks tulevad ka teadmised CSS ja HTML maailmast.

Sisu: Koolituse käigus tutvume põhjalikumalt erinevate JavaScripti printsiipidega. Vaatame Node.js võimalusi ja veidrusi, ning erinevaid raamistikke, mille abil on võimalik luua komplektseid Server-Side rakendusi erinevate veebiteenuste jooksutamiseks. Samuti uurime, kuidas suhelda erinevate SQL ja NoSQL andmebaasidega. Lisaks uurime, kuidas suhelda front-end veebiteenustega.

Õpiväljundid: Koolituse läbinu on võimeline iseseisvalt rakendama Node.js raamistikku, arendamaks serveripoolseid lahendusi veebiteenuste ehitamiseks.

Toimumise koht: Suur-Sõjamäe 10, Tallinn

Koolitaja: Kristjan Pihus

Jätkukoolitusena soovitame koolitusi: Front-end arendus veebidisainis ja PHP stardikoolitus

SOOVIN SISEKOOLITUST
Kui kalendrist sobivat aega või koolitust ei leidnud, siis saada palun siit oma soov.
1000 märki vaba

© 2016 Tallinna Arvutikool OÜ. Kõik õigused kaitstud Webmaster

otsi pilt v